Czy kiedykolwiek chciałeś zachować wideo z Instagrama, aby udostępnić je później lub obejrzeć? Nie szukaj dalej, ponieważ mamy dokładnie to narzędzie, którego potrzebujesz.

Pobieracz Wideo z Instagrama jest łatwy w użyciu i przyjazny dla użytkownika, pozwalając Ci bezproblemowo pobierać wideo z Instagrama.

Zachowywanie i udostępnianie ulubionych wideo z Instagrama znajomym i innym entuzjastom nigdy nie było prostsze. Nasze intuicyjne narzędzie umożliwia pobieranie dowolnego wideo z Instagrama bez wysiłku, zapisując je bezpośrednio na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Pobieracz Wideo dla Instagrama to proste i przyjazne dla użytkownika narzędzie przeznaczone do pobierania wideo z Instagrama.

messages.instagram-video-downloader.text_5

Pobieranie wideo z Instagrama za darmo jest proste.

Aby rozpocząć, otwórz Instagram na swoim telefonie i znajdź wideo, które chcesz pobrać. Gdy już je znajdziesz, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu wideo i wybierz opcję "Skopiuj link".

Po skopiowaniu linku przejdź na naszą stronę za pomocą przeglądarki i wklej link do odpowiedniego pola. Następnie kliknij przycisk pobierania. Zostaniesz przeniesiony na stronę, z której będziesz mógł pobrać wideo z Instagrama. Znajdziesz tutaj listę wszystkich zapisanych wideo. Po prostu wybierz wideo, które chcesz pobrać, i kliknij przycisk "Pobierz".

Jak mogę pobierać wideo na iPhone'a lub Androida?

Jeśli szukasz prostego sposobu na pobieranie wideo z Instagrama, masz szczęście - to niesamowicie proste.

Najpierw otwórz aplikację Instagram i znajdź wideo, które chcesz pobrać. Możesz to zrobić, przechodząc do swojego profilu (lub czyjegoś innego) i klikając na ikonę lupy w prawym górnym rogu. Następnie wpisz nazwę lub hashtag wideo w pole wyszukiwania i kliknij "Szukaj".

Gdy już znajdziesz wideo, które chcesz, kliknij je, aby je otworzyć. Następnie przesuń palcem w górę od dołu ekranu, aby uzyskać dostęp do menu opcji, w którym znajdziesz narzędzia do edycji i udostępniania. Kliknij "Udostępnij" w lewym górnym rogu ekranu, a następnie wybierz "Skopiuj link".

Teraz, gdy masz wszystko gotowe, jesteś gotowy do działania! Wklej link, który właśnie skopiowałeś, i kliknij przycisk Pobierz. W ciągu kilku sekund pojawi się link do pobrania, pozwalający pobrać wideo, które chcesz.

Jak mogę pobrać wideo z Instagrama za pomocą pobieracza wideo?

Proces pobierania został przez nas uproszczony do minimum. Znajdź po prostu wideo z Instagrama, które chcesz pobrać, skopiuj jego link, wklej go i kliknij przycisk pobierania. Następnie będziesz mógł oglądać wideo z Instagrama i udostępniać je, jak tylko zechcesz.

Czy mogę pobierać wideo z Instagrama z prywatnych kont?

Krótko mówiąc, nie. Pobieranie wideo z prywatnych kont jest niemożliwe.

Czy pobieranie wideo z Instagrama jest legalne?

Dla celów osobistych pobieranie wideo z Instagrama jest dozwolone. Jednak jeśli chcesz je ponownie udostępnić lub wykorzystać w inny sposób, upewnij się, że masz zgodę właściciela wideo. Pamiętaj, że wszelkie pobrane treści nadal należą do ich odpowiednich właścicieli. not our tool.

Ile wideo z Instagrama mogę pobrać?

Z naszym pobieraczem wideo możesz pobierać nieograniczoną liczbę wideo. Po prostu wybierz wideo, które Cię interesuje, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu, aby skopiować jego adres URL, a następnie wklej go do pobieracza wideo. Nie ma ograniczeń co do liczby wideo, które możesz zapisać, więc możesz pobierać je ile dusza zapragnie.
Dlaczego ktoś chciałby pobierać wideo z Instagrama?
Ludzie pobierają wideo z Instagrama, aby zachować treści, które są przydatne, inspirujące lub po prostu przyjemne. Często pobierają także własne wrzuty z lat minionych, zwłaszcza treści, które już nie są dostępne na żadnym z ich urządzeń.